ورزش

خوشبختانه امروز ورزش جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و بیش از هر زمان دیگری،ارزش فعالیتهای بدنی و نقش آن در سلامت شناخته شده است.در واقع زندگی ماشینی،فعالیتهای حرکتی روزمره را کاهش داده و برای جلوگیری از بروز بسیاری از بیماریها،ورزش امری ضروری و اجتناب ناپذیر،به نظر می رسد.ورزش  علاوه بر سلامت جسم،بر روح و روان افراد نیز تأثیر گذار بوده و سبب افزایش روحیه عمومی افراد شده و در نتیجه تأثیر مثبتی بر زندگی خانوادگی و اجتماعی افراد دارد . در بخش آرشیو مقالات ورزش سعی کرده ایم تا شما را با اصول تغذیه در ورزش و دانستنی های ورزش آشنا کنیم.

آرشیو مقالات ورزش
تغذیه

تغذیه صحیح،رشد را میسر ساخته و می تواند علاوه بر تأمین تندرستی سبب افزایش طول عمر گردد و از طرفی با تأثیر بر روی مغز و روان،سبب رشد فکری نیز می شود بنابراین تغذیه مناسب یکی از ارکان اصلی در حفظ سلامت افراد است و از آن جایی که سه حوزه:تغذیه،سلامت و ورزش ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند لذا ارائه اطلاعات و راهکارهای درست و مناسب به مردم در این زمینه می تواند در جهت حفظ سلامت جسم و روح و روان آنها بسیار موثر باشد.در بخش آرشیو مقالات تغذیه به مقالاتی در زمینه گیاهان ادویه ای ، میوه ها وسبزیجات ، دانستنی های تغذیه و... پرداخته ایم.

آرشیو مقالات تغذیه
سلامت

سلامت تمامی افراد بیش از هر چیز در گرو دو عامل مهم:تغذیه مناسب و ورزش می باشد.برای حفظ سلامت خود و بهبود بخشیدن آن باید علاوه بر افزایش آگاهی ها و علم و دانش خود در زمینه تغذیه و ورزش،با به کار بستن آنها در زندگی روزانه خود،گامی در جهت تحقق سلامتی خود و افراد خانواده خود برداریم .در بخش آرشیو مقالات سلامت به مقالاتی در زمینه های مختلفی همچون سرطان ، چاقی و لاغری ، دانستنی های سلامت و... پرداخته ایم.

آرشیو مقالات سلامت