درباره ما

8 / 10
از 8 کاربر

عزیزان به سایت ما خوش آمدید.

هدف از راه اندازی این سایت ارائه اطلاعات به روز و دقیق به مردم خوب این سرزمین می باشد.

امروزه تغذیه ،سلامت و ورزش جایگاه ویژه ای در زندگی تمامی افراد پیدا کرده است،لذا بر ان شدم تا با ارائه آخرین مقالات ترجمه شده (توسط خودم) در این سه حوزه ،قدمی هر چند ناچیز در جهت افزایش آگاهی مردم بردارم.

منیره نوری فرد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته مترجمی زبان انگلیسی ،از آن جایی که عاشق کار ترجمه بود بلافاصله مشغول به کار شد .وی همکاری خود را با یکی از مجلات پر تیراژ کشور به نام ((خانواده سبز)) شروع کرد ،او علاوه بر همکاری با مجله خانواده سبز همکاری با مجلات پر تیراژ دیگری همچون ((دنیای تغذیه)) ،((دنیای سلامت)) ،((آشپز باشی)) ،((دنیای زنان)) ،((هفته نامه سلامت)) ،و روزنامه ((تابان)) را آغاز نمود و از آن جایی که همکاری با این مجلات متنوع ،مستلزم ارائه مقالات در زمینه های مختلف و متنوع بویژه در حوزه های تغذیه و سلامت بود ،لذا آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تغذیه ،سلامت،پزشکی و. . . را از سایت های معتبر خارجی جمع آوری کرده و پس از ترجمه،آنها را برای چاپ در اختیار این مجلات قرار می داد .او تاکنون بیش از 400 مقاله در زمینه های مختلف ترجمه کرده که تعداد زیادی از آنها پروژه های دانشجویی در زمینه های اقتصاد ،هنر ،شیمی ،کشاورزی و .. بوده است .وی از ترجمه مقالات در زمینه های تغذیه و پزشکی بیشتر لذت می برد زیرا علاوه بر بالا بردن علم و اگاهی های خود در این زمینه ها ،می توانست این اطلاعات را از طریق چاپ در مجلات پر تیراژ کشور در اختیار سایر هموطنان قرار دهد .

تمامی مقالاتی که در سایت وجود دارند توسط منیره نوری فرد ترجمه شده و پس از چاپ در مجلات،در سایت گذاشته می شود تا دسترسی به این مقالات اسانتر شده و تعداد بیشتری از مردم ،از خواندن آن بهره مند شده و آنها را در زندگی روزانه خود به کار گیرند .
وی تاکنون موفق به ترجمه و چاپ کتابی به نام ((تغذیه وسردرد)) شده که وارد بازار کتاب گردیده است ،علاوه بر ان ، کتاب دیگر او به نام ((تغذیه و چین وچروک)) که کتاب جامع و کاملی در رابطه با نوع تغذیه و جلوگیری از چین و چروک می باشد را در دست چاپ دارد که بزودی به چاپ رسیده و روانه بازار کتاب خواهد شد.

لازم به ذکر است که وی دوره های آموزشی ((طب سنتی)) را نیز زیر نظر دکتر میر غضنفری(پزشک و پژوهشگر طب سنتی) به پایان رسانیده و موفق به کسب گواهینامه این دوره نیز گردیده است . او سعی دارد تا با افزایش علم و دانش خود در زمینه های مختلف بویژه پزشکی ، تسلط بیشتر و بهتری در زمینه ترجمه اخبار و مقالات علوم پزشکی پیدا کند.

شیما : تبریک و تشکر
9 3
به نظر من که این عالی و قابل قدردانیه.پاینده باشید.
Dr Farahani : Tashakor
3 1
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :