آراستن میز پذیرایی برای مناسبت های خاص

10 / 10
از 1 کاربر
مقالات >> تغذیه >> آراستن میز غذا >>

خریدن رومیزی مخصوص کریسمس و یا عید نوروز می تواند به نوعی ولخرجی و اسراف باشد، اما در عوض می توان با بکار گیری دستمال سفره های زیبا اما ارزان قیمت و سایر وسایل جانبی، میز را بنحو زیبا و با شکوهی آراسته نمود که همان حس کریسمس و یا عید را در افراد زنده کند. در این مواقع از سال،میتوانید با بکارگیری ظروف نقره و یا طلا بر سر میز پذیرایی ، جلوه خاصی به میز داده و مناسبتی بودن آن را نشان دهید.

آراستن-میز-پذیرایی-برای-مناسبت-های-خاص

اگر احتمالا از سرویس کامل غذاخوری که مخصوص کریسمس و یا عید باشد، برخوردار نیستید، ایرادی ندارد ، شما میتوانید با بکارگیری یک یا دو عدد ظروف مخصوص و مناسبتی مانند یک بشقاب مخصوص دسر همراه با بکارگیری ستاره های طلایی و یا ظرف کیک خوری دسته دار، تا حدی مناسبتی بودن میز را نشان دهید. استفاده از دستمال سفره های نخی زیبا که دارای نقش و نگاره های کریسمس و یا عید نوروز می باشند می تواند حس و حال دوست داشتنی را در شما و افراد خانواده ایجاد نماید.

استفاده از ظروف غذاخوری کاملا سفید و یکدست و قراردادن یک برگ پیچک داخل هر بشقاب به سادگی می تواند به میز حس و حال مناسبتی ببخشد البته با استفاده از لیوانها و یا گیلاس های رنگی می توان این حس را کامل نمود.

استفاده از دستمال سفره های پررنگ که بنحو زیبایی آراسته شده اند می تواند حس و حال مناسبتی را به افراد القا کند.

استفاده از دستمال سفره های پارچه ای و نقشدار که رول مانند پیچیده شده اند و نوار طلایی همراه با منگوله های طلایی به دور دستمال سفره ها می تواند شکوه خاصی را که ناشی از مناسبتی بودن میز می باشد نمایش دهد.

به کارگیری از دستمال سفره هایی با رنگ طلایی و سفید و آراستن آنها به نحو زیبایی با گل زرد و برگهای سبز می تواند جلوه خاصی را که ناشی از مناسبتی بودن میز می باشد به میز بدهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :