پذیرایی عصرانه با چای

10 / 10
از 1 کاربر
مقالات >> تغذیه >> آراستن میز غذا >>

پذیرایی با چای و به هنگام عصر می تواند هم در اتاق انجام شود و یا در فضای بیرون در حیاط و یا باغ و در زیر سایه درختان صورت گیرد . چای را می توان در فنجانهای چینی همراه با شکر خوری و یا قندان چینی سرو کرد . سرو چای همراه با ساندویچ های عصرانه که برش های نازکی به انها زده شده و همچنین کیکی که در منزل پخته شده می تواند یک وعده عصرانه کامل بوده و مورد رضایت میهمانان نیز واقع شود . این نوع پذیرایی های عصرانه می تواند کاملاً لذت بخش بوده و همچنین روشی است برای روزهای اخر هفته (تعطیل) و پر کردن اوقات فراغت ، دعوت کردن میهمانان به صرف چای و پذیرایی کردن از آنها می تواند برای همه مفرح و شادی آور باشد .

پذیرایی-عصرانه-با-چای

لازم است وسایلی که برای میز چای عصرانه استفاده می شوند با ریزبینی و ظرافت خاصی به کار گرفته شوند ، استفاده از دستمال سفره های ظریف و زیبا که گلدوزی و یا سوزن دوزی شده باشند مناسب است ، همچنین استفاده از سرویس چای خوری چینی گلدار نیز گزینه مناسبی می باشد .

سرو چای عصرانه همراه با بیسکویت های شکلاتی خوشمزه ای که خانگی می‌باشند و به نحو زیبایی در ظروف چیده شده اند و دستمال سفره های نخی که در کنار آنها قرار گرفته اند می توانند حس خوبی در میهمان ایجاد کنند .

استفاده از دستمال سفره از جنس ژاکارد و به رنگ سبز و سفید که گلهای زیبایی بر روی آن نقش دارند و استفاده از سرویس چای خوری چینی گلدار که درون یک سینی و یا سبد حصیری قرار دارند می تواند بسیار زیبا و خوشایند باشد .
استفاده از گلبرگهای رز کریستاله شده بر روی بیسکویت های خانگی می تواند بسیار زیبا باشد اگر با دستمال سفره های هماهنگ و همرنگ با گلبرگها به کار گرفته شود.

منبع:decoration

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :